Teatriprojekt „Tõelised naised, tõelised mehed ja tõelised teised“ otsib osalisi! 10. mai 2015

Tule osalema teatriprojekti, mis tegeleb soolise ebavõrdsusega Eesti ühiskonnas!
Otsime inimesi, kes tunnevad, et soolise ebavõrdsuse teema on neid puudutanud mistahes moel ning kes sooviksid sellel teemal arutleda ja oma mõtteid jagada. Lavastuse loome koos osalejatega nende isiklike kogemuse põhjal ning lõpp-produktis astuvad need inimesed ise lavale. Eriti on oodatud ilma lavakogemuse ja -hariduseta inimesed!

Võta meiega ühendust ja saada vabas vormis enda lühikirjeldus. Soovi korral võid lisada soolise ebavõrsusega haakuvad teemad, mis sulle kõnekad tunduvad.

Kontakt: t6elised@gmail.com


„Tõelised naised, tõelised mehed ja tõelised teised“
Esietendus oktoobris Vaba Lava kuraatoriprogrammis

Idee ja lavastus: Tiina Sööt
Tekst ja konsultatsioon: Aet Kuusik
Lavakujundus: Mai Sööt

Lavastus toob lavale esinejad väljastpoolt teatrit – inimesed eri eluvaldkondadest –, et rääkida soolisest ebavõrdsusest. Vaataja näeb, kuidas tema hüpoteetiline naaber, töökaaslane, sõber või sugulane teemat puudutab. Laval on inimesed, kes on soolist ebavõrdsust oma elus tajunud ja seda omal viisil mõtestanud; teemat avatakse nii isiklikust kui ka sotsiaalsest perspektiivist. Fookuses on konkreetsed lood, mis tuuakse lavale, kasutades teksti ja performatiivseid vahendeid. Lavastus räägib probleemist, mis puudutab kõiki ühiskonnaliikmeid, aga mille olemasolu veel ikka eitada püütakse.
http://vabalava.ee
Kuraatoriprogrammi tutvustus:
http://kultuur.err.ee/v/teater/9f3024cc-7f32-4cc6-891f-c93bbf97c0bd

Tiina Sööt on noor etenduskunstnik, kes tegutseb performance’i, koreograafia ja visuaalsete kunstide alal. Aet Kuusik on vabakutseline toimetaja, blogi Feministeerium kollektiivi liige ja festivali Ladyfest üks korraldajatest. Mai Sööt on tegelenud etenduskunstidega alates 2009. aastast, kuid töötab ka näituste ja installatsioonikunstiga.  

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: