tantsijalt tantsijale treeningud 2. jaanuar 2013

Alates 1. septembrist toimuvad "tantsijalt tantsijale" treeningud uutel aegadel ja uues kohas. Trenne teeme Valge Maja neljandal korrusel (Tartu mnt 63)!   Uudiseks on ka see, et treeningutele peab kindlasti eelnevalt registreerima e-posti aadressile info@tantsuakadeemia.ee   Treeningute hinnad on vastavuses Talinna Tantsuakadeemia hinnakirjaga: http://www.tantsuakadeemia.ee/et/hinnakiri/   Siin palun teile treeningute plaan järgmiseks kaheks kuuks:

tantsijalt tantsijale treeningute plaan 1. september – 31. oktoober 2013

E kl 12.00-13.30 Kaasaegne tants, Siim Tõniste

T kl 10.00-11.30 Kaasaegne ballett, Maria Goltsman

K kl 12.00-13.30 Kaasaegne ballett, Maria Goltsman

N kl 10.00-11.30 Kaasaegne tants, Siim Tõniste

„tantsijalt tantsijale“

Regulaarsed treeningud eelneva tantsukogemusega osalejatele, tantsutudengitele, kutselistele ja vabakutselistele tantsijatele ja tantsuõpetajatele.
Erinevate liikumisstiilide treeningud on mõeldud nendele, kes soovivad hoida ennast heas füüsilises vormis, täiendada ennast ning jagada oma kogemusi kolleegidega.

Treeningute kirjeldused

Siim Tõniste / kaasaegne tants

Tunni liikumine on dünaamiline, energiline ja jõukohaselt jõuline. Rõhku pannakse põrandatehnikale. Töötatakse raskuse jagamisega ja jaotamisega põrandasse ning vaadatakse, kuidas keha erinevad osad saavad olla stabiilsed toetuspunktid. Siiski ei jääda vaid põrandale, tunni teises pooles proovitakse maas kätte saadud stabiilsust ja jõudu rakendada ka ruumi kõrgematel tasanditel. Tundi saadab hea muusika.


Maria Goltsman / kaasaegne ballett

Balleti põhimõtetele toetuv tantsutreening sobib kõigile, kellel on huvi struktureeritud, esteetiliselt nauditava ja füüsilist väljakutset pakutava liikumise vastu.

Tund algab soojendusega kas põrandal või püsti, millele järgnevad harjutused tugipuu juures või saali keskel, kombinatsioonid, venitusharjutused ja hüpped. Treening arendab koordinatsiooni, musikaalsust ja rütmitunnet, mõjutab positiivselt kehamälu arengut, parendab kehahoiaku ja annab positiivseid emotsioone.


lisainfo:

MTÜ Inimese Arengu Keskus
e-post: mariagoltsman@gmail.com
mob.: 5062345

www.inarke.ee
www.tantsuakadeemia.ee

 

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: