Suvetreeningud Goltsman Balletiga 5. mai 2016

Goltsman Ballett kutsub kõiki huvilisi varvastehnika ning jazz-moderni suvekursustele!

13.-16. juuni 2016

kell 18.00-19.30 Varvastehnika, Maria Goltsman
kell 19.30-21.00 Jazz-modern, Egor Zadoya

E.T.A. Hobujaama 12, Tallinn

Varvastehnika suvekursus
Treeningud on mõeldud kõigile, kellel on huvi balleti ja varvastehnika vastu. Tantsimine varvastel arendab lihaste tugevust, väljapoolsust, tasakaalu ning jalalaba väljendusrikkust. Kursus eeldab, et osalejal on vastav tehniline ettevalmistus (on balletiga eelnevalt tegelenud, teadlik balleti põhisammudest ja põhimõtetest). Osalejal palume kaasa võta ettevalmistatud varvaskingad. Treening kestab poolteist tundi ja koosneb soojendusest, harjutustest tugipuu juures ning keskel. Treeningtsüklid toimuvad mitu korda aastas Eesti Tantsuagentuuri stuudios aadressil Hobujaama 12, II korrus. Juhendajaks on Maria Goltsman.

Jazz-modern
Jazz, modern- ja klassikalise tantsu harjutustest koosnev treeningtund, mis algab voolavast ja rahulikust soojendusest. Soojendusele järgnevad aktiivsed harjutused (hüpped, swingid, põrandatehnika) ja tantsulised kombinatsioonid mis on samal ajal nii keerulised kui lihtsad. Treeningu osaks on ka venitus- ja jõuharjutused. Antud kursus sobib neile, kes soovivad ennast hästi tunda, vallata oma keha ning on eksperimentideks valmis. Kerge lihasvalu ja meelduv väsimus on garanteeritud!

HINNAD
10,- eurot / üksik treeningtund
30,- eurot / üks tsükkel
Osalemiseks palume eelnevalt registreeruda ennast e-posti aadressile goltsmanballet@gmail.com. Registreerimise tähtaeg on 10. juuni 2016.a.
Info: goltsmanballet@gmail.com, tel + 372 5062345, www.goltsmanballet.ee

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: