Sufide pöörlemise töötuba: sema ja wayd 13. november 2015

Sõltumatu Tantsu Laval kutsub osalema!

5-6 detsember 2015 kell 11.00-14.00 / kõigile huvilistele

Sufide ekstaatiline pöörlemine on müstiline praktika, mis võimaldab läbi liikumise, hingamise ja helide avardada meie teadvusseisundit ja tugevdada ühendust hingega.

Töötoas räägime sufide pöörlemise praktikatest Türgis ja Iraanis ning jutustame sufide müstilisi lugusid. Erilist tähelepanu pöörame gravitatsiooni jõule, tasakaalu ja telje leidmisele.

Polina Tšerkassova on muusik ja antropoloog. Ta elas aasta aega Türgis koos sufidega, kus tegi oma etnograafilist välitööd ja õppis sufide praktikaid ja muusikateraapiat.

Osale facebookis: https://www.facebook.com/events/170019076680151/
Hind: 24€ (Kohapeal 30€)
Registreerimine kuni 29.11 SIIT: http://goo.gl/forms/cildW8I6Gr
Kohtade arv piiratud! Aadress: Telliskiv 60A stl.ee
lisainfo: mai.soot@gmail.com
-----------------------------------------------------------------------
Järgmine töötuba:

Sisend / Input

16-17 jaanuar 2016 / 11.00-14.00 / kõigile huvilistele

 Töötoas katsetame ning avastame performance’i loomise ja esitamise võimalusi nii individuaalselt kui grupitööna. Läbi välkimprovisatsioonide, soolode, fotode jpm hoiame protsessi võimalikult eredana, et avada uksi ja ruume, mis ei olnud varem nähtavad ei osalejale ega õpetajale.

 BBB Johannes Deimling on rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnik, kes tegutseb peamiselt performance´i kunsti valdkonnas. Ta on kunsti ja hariduse projekti PAS | Performance Art Studies asutaja ja Performance´i kunsti dotsent NTA _ Norra Teatriakadeemia juures.

bbbjohannesdeimling.de ja pas.bbbjohannesdeimling.de

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: