Taneli Törmä kaasaegse liikumistehnika töötuba 23. oktoober 2013

 2. novembril saab teoks Lossi töötubade sarja teine workshop, mida sel korral viib läbi Soomest pärit ja hetkel Taanis elav rahvusvaheliselt aktiivne tantsija, koreograaf, õpetaja ning tantsufilmi looja Taneli Törmä. 

Taneli Törmä kaasaegse liikumistehnika töötuba/"Story of" 
2. november kell 15:00 - 18:00 Okasroosikese Lossis (Uus 19, Tallinn)
Soomest pärit ja hetkel Taanis elav rahvusvaheliselt aktiivne tantsija, koreograaf, õpetaja ning tantsufilmi looja Taneli Törmä on olnud alates septembrist residentuuris Okasroosikese Lossis. 2. novembril viib Taneli Lossis läbi töötoa, mis hõlmab  release- ja põrandatehnikat, improvisatsioonilisi harjutusi ning liikumismaterjali projektist "Story of" 
Osalemine eeldab eelnevat kogemust tantsukunsti vallas Hind 4€ REGISTREERIMINE: veronika@stu.ee
Taneli kogemus tantukunsti vallas on mitmekülgselt kirju: ta alustas balletiõpingutega, liikus kaasaegse tantsu juurde ning tänasel päeval on jõudnud oma isikliku loomingulise väljenduseni, kus oma koht on nii keha füüsilisle väljendusel kui selle uurimisel seoses keskkonna ja videokunstiga.

Tantsufilm ja -etendus "Story of" esietendub 8. novembril Okasroosikese Lossis Tallinnas.
TREILER: http://www.youtube.com/watch?v=FiQbEl-FXEI&feature=youtu.be  Taneli Törmä on Soome rahvusvaheline kaasaegne tantsija/koreograaf/õpetaja/tantsuvideokunstnik, kes hetkel tegutseb Odenses Taanis. Ta on õppinud Soome Rahvuslikus Balletikoolis, tal on Helsinki Soome tantsukutsestandard 2002-2005 ja 2007-2008 omandas ta hariduse Compagnia Roberto Zappala Modem Studio atelier’is Catanias, Itaalias. Taneli on teinud koostööd Svenska Teattern (Soome), Soome Rahvusooperis ja –balletis, Dance Theater Raatikko (Soome) Mancopy (Taani), Oldenburg Staatstheater (Saksamaa) Kobalt Works (Belgia) ja Random Collision’iga (Holland) ja 2011-2012 hooajal oli ta resident-koreograaf Theater Momentum Odense’s Taanis. Ta on teinud nii lühi- kui täispikki tantsufilme Taanis, Saksamaal, Belgias, Soomes, Prantsusmaal, Gröönimaal, Kanadas ja nüüd ka Eestis. 
Tanelist: www.tanelitorma.com 

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: