Krista Kösteri kaasaegse tantsu intensiivkursus 2. oktoober 2013

Krista Kösteri  kaasegse tantsu intensiivkursus   CONTEMPORARY TECHNIQUE - REMIXED RELEASE   Tallinna Tantsuakadeemias (Tartu mnt 63, Valge Maja IV korrus)  23. - 27. okt-l
 Tallinna Tantsuakadeemias (Tartu mnt 63, Valge Maja IV korrus)   
 23. oktoobril kell 13.00-15.00 
 24. oktoobril kell 10.00-12.00 
 25. oktoobril kell 13.00-15.00 
 26.-27. oktoobril kell 11.00-13.00

Tund baseerub release- ja põrandatehnikal, kaasates ka mõningaid improvisatsiooni vorme. Mulle meeldib vaadata tantsu, kus ma näen, et tantsija naudib seda mida ta teeb, et kogu ta olemus on kaasatud. Keskendume selle mõnu, naudingu ja mängulisuse faktori leidmisele endas ning püüame seda võtta kaasa ka kõige keerulisematesse ja füüsilist pingutust nõudvatesse harjutustesse. Tegeleme keha joondumise ning ökonoomse kasutusega, pannes rõhku sellistele kvaliteetidele nagu: suund, impulss, voolavus, järjestus. Osa ökonoomsest kehakasutusest on oskus kasutada oma keskust ning sisemisi lihaseid, tegeleme selle jõuallika leidmise ja kasutamisega. Tund algab enamasti soojendusega põrandal ning jätkub üle põranda liikumisetega, kaasates nii juhendatud improvisatsiooni kui etteantud materjali. Tunni teises osas jõuame liikumisteni, mis vahetavad suundi ja hõlmavad kõiki tasandeid ning lõpetame fraasi õppimisega, kus on kõik tunni printsiibid on kasutusel. Üks oluline osa tunnis on töötamine partneriga, õpime analüüsima, andma tagasisidet ning võtma vastutust oma arengu eest, sest see on kõige alus. Ja veelkord nauding - miks muidu üldse tantsida!?
   
KRISTA KÖSTER 
 Koreograaf, tantsija ning tantsuõpetaja Krista Köster on Eesti tantsumastikul aktiivselt tegelemas juba üle 20 aastat. Krista on omandanud erialast haridust Tallinna Ülikooli koreoraafia osakonnas ja Viljandi Kultuuriakadeemias, täiendkursustel Ameerikas, Prantsusmaal, Rootsis ja mujal Euroopas. Krista õpetab regulaarselt Tallinna Ülikooli koreograafia osakonnas, Eesti Muusika ja Teatriakadeemia Lavakoolis ja Tallinna Tantsuakadeemias. 2000-2011 juhatas Kirsta oma stuudiot „Prodance“, mis andis tantsuharidust paljudele noortele tantsukunstnikele ja treeneritele. 
Viimase kahe aasta jooksul on Krista loonud tantsulavastusi „Camouflage“ (2011, koostöös Kristina Paskeviciusega), „Valge Aeg“ (2012), „Blush“ (2012), „Detox“ (2012, koostöös Kristina Paskeviciusega). Lavastus „Camouflage“ sai 2012. a. Eesti Teatriauhindade nominendiks.
 
HINNAD: 1 päev: 10,- eurot 3 päeva: 25,- eurot 5 päeva: 40,- eurot
Eesti Tantsukunstnike Liidu, Eesti Kutseliste Tantsijate Loomeliidu, Eesti Tantsupedagoogide Liidu liikmetele, TLÜ ja VKA üliõpilastele on osavõtt 20% tavahinnast soodsam.

Osalemiseks  palume eelnevalt registreeruda ennast e-posti aadressile meistritants@gmail.com
Registreerimse tähtaeg on 20. oktoober 2013.a. 

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: